You can't fix yourself by breaking someone else.

26. dubna 2014 v 1:31 | Featherlet |  Píšu
Even more tired.
A víš ty co? I když mě všechno tak sere, tak miluju to, co dělám. A tu školu dodělám i kdybych se měla na hlavu postavit.
A tu seminárku dodělám i kdybych měla jít spát v 6 ráno! Potřebuju dneska dopsat alespoň tu druhou stranu a zítra zmáknout tu třetí.

Dneska (vlastně včera) jsem dělala lívance, protože by mi zítra prošel kefír a měla jsem na ně děsnou chuť.
Hele, nemůžu tady psát, když mám psát seminárku! Já bych byla schopná dělat cokoliv, jen abych nemusela psát.

YOU WANT IT? THEN FIGHT FOR IT!

Jdu něco zase napsat, abych už konečně mohla jít spát. Těším se, až budu zase chodit spát v deset hodin. A taky se těším, až konečně zajdu za Ondráčkem a Polčákem. Snad to stihnu.

Dokoukala jsem včera poslední díl přátel a teď jsem hrozně smutná, protože se nemám na co dívat a stáhla jsem si první díl Joeyho a nebylo to ani z daleka tak dobré jako přátelé. Na Pretty Little Liars musím čekat až někdy do června a měla bych si urychleně najít nějaký další seriál. Koukala bych na Gossip Girl, kdyby byla první série někde ke stažení a nejlíp v angličtině. Musím to sehnat. Ale nejdřív jdu psát seminárku. Nesnáším, když mám psát o něčem, čemu vůbec, ale vůbec nerozumím a nevím, jak se do toho dostat.

You know you're over someone when you stop looking at their social media accounts...
That was not for a long time at all.

Chci spát, jíst zeleninové saláty, chodit běhat a mít zase svá růžová sluchátka. Taky chci, aby škola byla jednou týdně a nikdo toho po mně moc nechtěl. Chci, aby ve studiu byl lepší vzduch a taky chci, aby můj epilátor ke mně nebyl tak krutý a nesnažil se mi rozcupovat nohy. Chci se naučit GTD a být produktivní. Chci si vydělat peníze a jet do Londýna, koupit si v Primarku boží sukně a boty a podívat se do Lushe. Chci prodat všechno svoje staré oblečení a koupit si plno nového. Chci, aby mi už přišly moje nové conversky a chci, aby se ty "staré" samy vyčistily tak, aby neztratily barvu. Chci nemuset mít facebook a chci chodit na procházky a poslouchat zpívající ptáky. Chci, aby mi lak na nehtech vydržel neporušený alespoň tři dny. Chci, aby fuet, chipsy a čoko piškoty byly zdravé, plné vitamínů a s téměř žádným tukem a cukrem. Chci, aby mě David víc chápal a podporoval a nestěžoval si na to, že se teď musím věnovat učení a vůbec, aby byl na mě hodnější a neříkal bez uvažování věci, které mě pak mrzí a taky aby mi někdy dal trochu prostoru a tak. Chci zase zažít to, co před třemi lety a osmi měsíci. Chci, aby se mé kamarádky ze střední nezměnily a abychom si byly pořád tak blízké jako kdysi ve třeťáku. Chci mít pernamentky pro mě a Moniku na hokej zadarmo. Chci umět hrát na klavír. A chci umět bez námahy španělsky a francouzsky. Taky chci umět lépe německy. Chtěla bych mít ségru nebo bráchu a rodiče, co se mají rádi a chtěla bych bydlet v rodinném domku na předměstí. Chtěla bych nepsat tady blbosti a místo toho dopsat seminárku. A chtěla bych tu knížku, ze které mám v úterý referát sehnat v češtině. A chtěla bych toho ještě o tolik víc...

Bože, jsem tak vyčerpaná.

Nechci být na zítřejší soutěži zase poslední. Byla jsem za svou pětiletou taneční kariéru na dvou soutěžích, mám doma sice jednu medaili a byli jsme třetí a čtvrtí, ale to nemění nic na tom, že jsme byli dvakrát poslední. Nesnáším to. Jo, dělám to, protože mě to zatraceně baví, ale nechci být pořád poslední, ne, ne, už ne!

Měla jsem to udělat úplně jinak. Měla jsem jít spát v 10 a od teď za 6 hodin vstanout a psát. teď budu muset vstávat až tak v 10, abych se trochu vyspala a byla schopná pracovat na své úžasné seminární práci o Shakespearově pojetí postav a dalších super věcěch!

Potřebuju se někomu vypovídat. Někomu jinému než Davidovi, protože ten je teď momentálně ve stádiu, kdy má pocit, že to stejně vždycky všechno zvládnu a že to akorát zveličuju. Moment, on má to stádium vlastně pořád. Je to děs, jak vás může tak neuvěřitelně štvát někdo, koho tak milujete. Bože můj. Or am I just used to him? Who knows. Mělo by to být tak jako první rok! Proč jsou vztahy někdy tak složité? Protože vždycky ten jeden miluje víc. Bože proč, proč, proč?

Chci jíst cookies, ale nemůžu, protože I've worked too hard to quit now! A už mi chybí jen tak čtyři kila, abych byla spokojenka. Možná pět. Uvidíme. Žádné cookies, radši jdu spát. Nejdřív musím ještě uklidit kuchyň. Ach božeeeeeeeee, potřebuju klid. Moře. Ipoda se svými růžovými sluchátky. Svoje myšlenky, běžecké boty a sportovní podprsenku a bazén, do kterého bych po běhání mohla skočit. Tak jako v Turecku. Kdo ví, co dělá můj kámoš angličtinář a co dělaj ti Švýcaři, co jsem se s něma bavila, když jsem byla poprvé v Tunisku.

Potřebuju voraz. Nutně. Čéčeee.
Jsem vážně na pokraji sil a místo toho, abych šla spát, tady sedím a vypisuju se blbému počítači, protože mě prostě nikdo nemůže pochopit.

Proč jsou někteří lidi tak zlí?

Prasknou mi oči. Chci, aby dp byl free tak jak to bývávalo. Chci, aby někteří na to srali a někteří neměli čas a aby tam chodilo pořád sedm stejných lidí. Jé, to by byla parádička.

Jdu definitivně spát.

Ať to všechno zvládnu, prosím.

GN & SD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama