Píšu

Nový blog tak trochu jinak

13. března 2016 v 10:59 | Featherlet
Ahoj, tak jsem se zase pustila do blogování, ale tentokrát jsem to vzala z trochu jiné stránky.
Založila jsem si blog na blogspotu. Vždycky jsem byla spíše pro blog.cz, protože jsem tady před snad deseti lety začínala a blogspot mi přišel moc složitý. No pohrála jsem si s tím a přicházím na různé vychytávky, které tady prostě neuděláte. Takže jsem si blogspot moc zamilovala. Píšu o všem, co mě zajmá, ať už je to móda, kosmetika, vaření, prostě cokoliv, co mě zaujme.

Když zavítáte, tak budu moc ráda :)


Jsem zase ve Frýdečku.

3. března 2016 v 15:21 | Featherlet
Dnešek trávím ve Frýdku, měla jsem jít ráno k doktorovi na kontrolu půl roku po operaci a samozřejmě jsem si myslela, že to mám na 10 a měla jsem to na 8:45. Pecička.
Mamka je někde na semináři a já tu sedím sama s Kenďou, který chrápe.
Nechce se mi psát bakalářka, nesnáším to.
Asi se za chvilku zajdu podívat do obchodů po nějakých botech a kabátku.
Nechce se mi jet busem ani vlakem domů a ještě navíc s Kenďou. Možná zkusím ukecat D., aby pro mě přijel, ale předpokládám, že se mu nebude chtít. Jsem dneska nějaká extrémně lenivá. To bude tím počasím.
Potřebuju nutně krásný kabát a kotníkové černé boty a nemůžu nikde sehnat nic vhodného za přijatelný peníz.
Předevčírem mi přišel dlouho očekávaný balíček z Anglie s kosmetikou a jsem happynek. Je to boží.
V sobotu jdu na tříhodinový workshop. Těším se, ale bude mě zase týden bolet celé tělo. No co už.
Jím teď poměrně zdravě a cítím se dobře :) Včera jsem pekla jabkové muffiny z celozrné mouky a jsou docela fajn. Taky jsem poprvé zkusila pečenou brokolici a nemohla jsem se jí nabažit.
Občas se mi stýská po blogu a chce se mi zase začít pravidelně přišpívat, ale asi bych to stejně časem vypustila...
No jdu se asi oblíknout a vyrazit na hon za dokonalým kabátem a botami!

http://data.whicdn.com/images/227457748/large.jpg

Hlad je převlečená žízeň aneb jednodenní půst.

1. srpna 2015 v 8:22 | Featherlet
Když jsem byla menší, měla jsem období, kdy jsem byla celkem velký jedlík. U nás doma se sice sladkosti moc nekupovaly, ale na prázdninách u babičky jsem byla schopná sníst pět koblížků na svačinku. A někdy mi to pořád bylo málo. Dospělí mi vždycky říkávali - hlad je převlečená žízeň, napij se. A já jsem jenom mávla rukou s tím, že piju dost. Teď, s odstupem času se na to ale dívám jinak.

Včera jsem poprvé zkusila držet jednodenní půst. Chtěla jsem to už delší dobu zkusit. Četla jsem plno článků o tom, jak je to pro tělo prospěšné, protože se pročistí a načerpá novou energii. Včera jsem byla celý den doma, navíc byl úplněk, a tak to byl ideální den na to, abych se konečně nakopla a zkusila to.

Ráno jsem vstala, zvážila se, automaticky jsem zamířila k ledničce, ale pak jsem si vzpomněla, že na tu můžu dneska úplně zapomenout. Tak jsem si uvařila čaj, dala jsem si vodu s troškou šťávy a zapla HIMYM. (Dívám se znovu, tentokrát v angličtině). Pořád jsem se snažila pít, a tak jsem ani neměla moc hlad.
Během dne jsem měla pár chvil, kdy jsem v televizi viděla hamburgery a jiná jídla a málem jsem se zbláznila :D A tak jsem četla různé zkušenosti lidí, kteří drželi dlouhodobý půst a dost mě to namotivovalo.
Odpoledne jsem pekla banánovou bábovku s tvarohem, jen jsem trošičku uždíbla, abych zkusila, jestli se to dá jíst. Taky jsem vařila Davidovi oběd na druhý den do práce (rýže se zeleninou, sojovým masem a arašídy). Taky jsem trochu ochutnala, protože jinak by se mi nepodařilo to dobře ochutit. Jinak jsem nesnědla nic, což je u mě teda co říct, protože jsem pořád dost velký jedlík.
V podvečer mě začala trošku pobolívat hlava a byla jsem dost unavená. Večer už mi bylo i trochu špatně, ale hlad jsem moc neměla. A tak jsem D. zavolala, aby mi po cestě z práce donesl nějaký džus. Vím, že by se měly pít spíše domácí ovocné šťávy, ale odšťavňovač nemáme. A tak jsem si dala skleničku banánového nektaru a jednu jablkového džusu (zředěné vodou). Za chvíli se mi trošku ulevilo. Večer už jsem se jenom těšila až zalehnu s vidinou toho, jak se ráno najím.

Dneska ráno jsem vstala v 6:40 s dobrým pocitem, hlad jsem ani moc neměla. Nachystala jsem si ovesný nápoj a teď čekám až trochu vychladne. Uždíbla jsem kousek bábovky a kousla si do banánu. Hlad ale nemám. Vypila jsem včera asi pět litrů vody a opravdu, když jsem pila, neměla jsem hlad. Říkám si, že často jím úplně zbytečně, myslím si, že mám hlad, přitom jsem před hodinou jedla. Takže jen tak k zabyšlení :)

Nicméně si myslím, že jsem závislá na cukru. Tím si vysvětluju i tu včerejší bolest hlavy a únavu. V poslední době jím cukru opravdu dost, takže další věc, kterou je třeba si pohlídat.

Změny, které jsem na sobě zpozorovala.
Pořád mám poměrně hodně energie.
Mám radost z maličkostí. Když jsem si chystala snídani, tak jsem u toho tančila a smála se.
Samozřejmě plošší břicho.
1,5kg dole.
Dobře jsem se vyspala a nebolí mě ráno hlava. Dost často totiž když vstanu, se necítím moc dobře a zlepší se to až, když vypiju jednu nebo dvě skleničky vody. Takže mi asi chyběly tekutiny.
Jsem více namotivovaná na to, abych jedla zdravě a nepřejídala se.

Určitě to nebudu praktikovat každý týden, jak to spousta lidí dělá, ale jednou za čas do toho asi zase půjdu.
Jdu se projít do lesa :))
Pozn. Vypila jsem trochu ovesného nápoje a vůbec nemám hlad.

3.2.2015

3. února 2015 v 9:19 | Featherlet

**Life isn't about getting and having, it's about giving and being. -Kevin Kruse**


Čau ahoj!
Tak opět téměř po týdnu. Včera jsem měla poslední zkoušku z britské literatury. Dostala jsem 2-- :D Super známkování. Žádné 1-4 jako vždycky. Ale 1-,1--,1-2,2....atd :D Zítra musím ještě na ústní, ale to snad už zmáknu :)
Včera byl boží den. Ráno jsem vstala a chystala se na zkoušku. Mezitím mi volal D., že mě tam vezme autem. Když jsme tak dva týdny zpátky měli menší hádku, tak jsem mu vyčetla, že mi slíbil, že na příští zkoušku půjde se mnou jako podpora a nesplnil to jako spoustu věcí, které slíbí a nesplní. Na začátku zkouškového, když jsem nedala ústní zkoušku z německé morfologie, spadla jsem ve škole na schodech, ujel mi vlak a stalo se mi pár dalších věcí, co mě rozhodilo, byla za mnou půlka zkouškového a já neměla ještě ani jednu zkoušku hotovou, jsem se mu rozbrečela do telefonu a on teda, že se mnou příště půjde. Jenže nešel a tak se rozhodl, že to napraví na mé poslední zkoušce :D Nechtěla jsem, ať se mnou jezdí, protože byl po noční, ale on na tom trval s tím, že není unavený a trochu si zdříml v noci. No tak jsme teda jeli. Po zkoušce jsme prošli pár obchodů, dali jsme si jídlo v asijském fastfoodu. Chtěla jsem nějakou zeleninu s kuřecím, ale měli tam tak akorát velké kulové, tak jsme měli napůl dvě ne moc zdravá jídla. Koupila jsem si kelímek na čaj nebo horkou čokoládu až budu jezdit zas do školy. Takový ten jak bývá na kávu s sebou, ale větší a plastový. Miluju teplý čaj po cestě do školy. Taky jsem si koupila vietnamskou sweet chili sauce. Ňom ňom. A ty jejich nudle s tím, že to zkusím uvařit. Jsem na o zvědavá. Koupila jsem pár dalších blbinek a jeli jsme dom. Po cestě jsme se ještě stavili do Tesca, koupila jsem si pásek za 50Kč, vuhůůů. Ten můj starý už je totiž na pohřbení. Když jsme přijeli k nám, tak jsme si šli zdřímnout. Večer jel D. dom a já jsem trochu uklízela ten svůj zkouškový bordel v pokoji a odpočívala při sledování Gilmorek. No a dneska mám v plánu se celý den učit, uklízet a odpoledne mám doučko.

Myslím, že by se měl každý podívat na tenhle krátký seriál. Má pět dílů po deseti minutách a je o takzvaných sweatshopech - továrnách, kde jsou šílené podmínky a téměř žádné peníze. Typické pro Asiji, kde se vyrábí většina oblečení, které nosíme každý den.Tři zhýčkané teenagery, kteří milijuou módu, pošlou do Kambodži, aby zjistili, jak se tam žije lidem, kteří vyrábějí velkou část všech těch hader, které si můžeme koupit v H&M, Sinsay, Gate a dalších řetězcích. Ta videa jsou ještě slabý odvar toho, jak to tam chodí, ale i tak je to síla. :(

http://data2.whicdn.com/images/160992088/large.jpg

19.1.2015

19. ledna 2015 v 13:30 | Featherlet

**The most important thing is to enjoy your life - to be happy- it's all that matters.**


Tak, nebyly teď žádné jídelníčky a články, protože....
Ve čtvrtrek jsem do půl druhé ráno psala seminárku do Základů pedagogiky, kterou mi díky Bohu uznal, vuhů!
Ráno jsem brzo vstávala a měla jsem kolokvium z praktik německých, kdy jsem si musela pokecat s našim rakouským lektorem o tom, proč si myslím, že neumím německy a další blbinky. :D Pak jsem jela na doučko. Když jsem dojela domů, hecla jsem se a předělala seminárku do Německé literatury, tak snad mi ji už uzná. Pak jsem hned jela k Davidovi a konečně jsem se jeden večer pořádně odreagovala. Vesnické plesy jsou nejlepší! :D Přestože jsem byla hrozně nevyspaná po asi pěti hodinách spánku, probrala jem se a parádně jsem se bavila, tančili jsme a při cestě zpátky jsem před barákem v mém připitém stavu letěla za Davidovým psem a rozbila jsem si kolena :D Druhý den jsem zjistila, že jsem si i odřela své milované kozačky. Pecka :D Jako jediná od našeho stolu jsem nic nevyhrála v tombole, ale David vyhrál vrtačku, tak mi musí teďka udělat šatnu až budeme bydlet spolu :D Vstali jsme až o půl jedné. Nikdy v životě jsem tak pozdě nevstávala ještě :D Odpolednejsem měla trénink a pak jsem se od večera učila až do dvou do rána. Včera ráno opět brzo budíček a šprtání až do odpoledne. Pak jsem měla opět trénink a zase jsem se pak šprtala až do dvou do rána. Dneska budím pěkně na 7:30, takže jsem byla totálně nevyspaná. Nachystala jsem se, něco si ještě prošla a jela jsem na opravnou zkoušku z německé morfologie - blé. Cestou jsem šprtala a měla jsem ve škole ještě hoďku a půl na to, tak jsem se snažila projet všechny otázky, ke kterým bych vůbec nevěděla, co říct. Šla jsem ke zkoušce a nevěřila jsem, co se mi stalo! Vytáhla jsem si obě otázky úplně stejné jako na prvním termínu! :D Včera jsem říkala ještě, jak by to bylo super, kdybych si je zase vytáhla a já si je fakt vytáhla. Většinu jsem věděla, tak mi učitelka řekla, že by to bylo dneska za dva, ale že vzhledem k mým průběžným testů, a písemné zkoušce, kdy jsem měla o půl bodu míň, než byl limit a ona mi ho přidala, tak mi dá za tři. No mi to bylo úplně jedno, byla jsem happy :) Kámoška, se kterou jsem tam byla to bohužel nedala, tak jde ještě opravovat pozítří.

Takže teďka si jdu zapnout seriál, zdřímnu si na dvě hoďky, ať nejsem tak ospalá a začnu se učit na zkoušku z pedagogiky.
Jsem šťastná, že mám konečně po téměř třech týdnech učení za sebou první zkoušku :D Teď prosím ještě dát tu pedagogiku na dvojku, ať se uklidním a mám jistotu, že letos nevyletím ze školy :D

Tak to bylo vyčerpávající. Dnešní jídelníček zatím.
Doufám, že se vám daří, zase se brzo ozvu :*

Váha:JídloPití
Snídaně:tvaroh s příchuti stracciatellyčaj
Svačina:mandarinkavoda
Oběd:zelňačka + kousek pohankové bagetyčaj
Svačina:--
Večeře:--
Pohyb:--http://data3.whicdn.com/images/157998049/large.jpg

13.1.2015

13. ledna 2015 v 12:46 | Featherlet

**You can learn a lot from your mistakes when you aren't busy denying them**


Čau ahoj :)

Tak věc číslo jedna - proč jsem byla tak dlouho pryč.
Nechci se vymlouvat, ale měla jsem toho nad hlavu. Škola, zápočty, autoškola, doučování angličtiny atd. atd. a ani se mi nechtělo moc psát. Občas si říkám, že bych se už tady měla konečně vrátit, protože mi to tady chybí, tak jsem konečně tady. Btw mám řidičák asi tři týdny a neumím pořádně řídit, tak mám furt trochu bobky jezdit, ale to se naučím snad :)

Věc číslo dva - jak to teď u mě vypadá.
Mám teď zkouškové a jsem totálně hotová. Nic se mi nedaří, učím se od rána do večera, ale přesto nesíhám. Včera jsem jela na zkoušku, ve škole jsem spadla na schodech, zkoušku jsem nedala a hned na to mi ujel před nosem vlak :D A to je jen pár věcí z těch, co se mi včera nevydařily :D Takže asi tak to teď u mě vypadá. Jsem labilní, smutná, unavená a tak :D
Dneska jsem se začala učit na zápočet, co mám zítra, tak doufám, že to nebude moc těžké. Teď si dávám polívku a hned potom se půjdu zase učit. Je to fuška a nevím, jestli vůbec prolezu do dalšího semestru. Je to na hlavu. Měla jsem všechno dělat průběžně. Ale pozdě bycha honit, že...

Věc číslo tři - proč jsem zase tady.
Jeden z důvodů, proč se vracím je taky to, že doba, kdy jsem tady denodenně chodila a psala byla prostě skvělá. Dařilo se mi, zlepšovala jsem si formu i postavu. Byla jsem zdravější, spokojenější a šťastnější a teď je to přesně naopak. Zase jsem dost přibrala, protože Vánoce, že. Během zkoušek mlsám a i když si vždycky říkám, že bych to jíst neměl,a tak to prostě sním a pak mám výčitky takže tak.

Je třeba zase se postavit ke všemu čelem a zabojovat, ať je všechno zase tak jak má a nemusím doma brečet pod polštářem, že jsem vyčerpaná a nevím už co dělat.

Tak to by byl jen takový úvod teďka můj dnešní jídelníček. Nevažila jsem se už asi čtyři měsíce, což je moc moc špatné a bojím se na tu váhu vlézt.
Váha: xJídloPití
Snídaněmüsli, mlékovoda
Svačina-zelený čaj
Oběd:
zeleninová polévka
rybí fileta + kuskus
-
Svačinamandarinka, pár arašídů v mléčné čokoláděvoda
Večeře:dva plátky tmavého chleba, půl rajčete, mozzarelavoda
Pohybstepper + ruce posilovačka-
Hodnocení dnešku (X špatně, ✓-- OK, ale mohlo to být i lepší, ✓ OK, ✓++ boží, boží, boží)
Jídelníček: ✓
Pohyb: ✓
Spánek: cca 2:15 - 9:45 - X
Pitný režim: ✓--

Btw. Budu muset dopotřebovat všechny svoje čaje a pak budu pít už jen ty sypané, protože jak už asi většina vítě, ve většině těch zelených čajů našli pesticidy v né zrovna malém množství.

No a teď jsem si ještě víc uvědomila, co je to za pitomou výmluvu, že jsem neměla čas, když mi napsání tohodle článku trvalo asi deset minut. Takže už žádné výmluvy a makáme naplno :)))
Nevím, jestli budu mít čas vás, co jste ještě aktivní oběhnout, ale pokusím se to během dne stihnout :)
Chyběly jste mi a jsem moc moc zvědavá, jak se vám daří! :)

Jo a pokusím se pokaždé, když budu psát článek najít nějaký citát nebo nějakou super chytrou větu a budu je dávat do nadpisu, článku nebo tak, protože miluju citáty a myslím, že když se nad nimi člověk zamyslí, můžou ho vždy něco naučit a posunout dál! :)

xoxo M.

http://data2.whicdn.com/images/156811838/large.png

Čau ahoj.

25. října 2014 v 10:34 | Featherlet
Já vím, kašlu tady na to pěkně.
Je to kvůli tomu, že mám opravdu plný program poslední dobou. A když dorazím domů zmožená, tak už se mi nechce ani psát.

Tento týden jsme psali dva testy, úterní test ze syntaxu byl totální katastrofa, protože učitelce nedošlo, že nám spojila dva testy v jeden. Měli jsme tam učivo, které jsme ještě nebrali a taky jsme na to měli polovinu času. Psali jsme to večer doma přes počítač, takže všichni z toho byli vyhukaní, vůbec se to nedalo stihnout a ona nám nakonec napíše mail, že bude počítat jen úlohy, které jsme brali. No tak kdybych věděla, že mi stačí za tu dobu udělat jen ty úlohy, tak to stihnu na jedničku a ještě si u toho nalakuju nehty. Daleko spravedlivější by bylo to psát znovu, ale to asi neprojde, děs :D

V pátek jsme psali z praktik angličtiny, mám 29/30 bodů, tak jsem na sebe pyšná, protože mám nejvíc bodů ze skupiny, spolu s tím největším šprťáčkem, jakého znám :D Gramatika mě prostě baví, no :D

V úterý v 9 ráno se na nástěnku vyvěsila témata bakalářských prací. Všichni se tam prý hned nahrnuli a začali psát maily vyučujícím a zamlouvat si témata. Mě nenapadlo, že z toho budou všichni tak šílet, a tak jsem to začla řešit až ve středu. Vybrala jsem si téma a vymyslela si i nějaké svoje pro rezervu a napsala vyučujícímu, u kterého jsem to chtěla psát. Ten mi samozřejmě neodepisoval. Tak jsme s kámoškou začaly úplně panikařit a psát všem vyučujícím, jestli u nich můžeme psát bakalářku. Mám totiž dvojobor a v případě, že by všechna témata v Aj byla obsazená, musela bych psát bakalářku německy, což teda u mě absolutně nehrozí! Tak jsem všem psala a nakonec mi díky Bohu odepsala ta nejlepší učitelka na škole, že má poslední volné téma, tak jsem ho hned vzala! Takže píšu bakalářku anglicky, super! Moje téma je Multimodal analysis of toy packaging discourse. Jo, taky jsem nejdřív nevěděla vůbec, co to je :D Byla jsem nadšená, že píšu prostě anglicky. Včera jsem byla za svou vedoucí, která je mimochodem prostě skvělá :D A ta mi řekla, že budu z lingvistického hlediska analyzovat texty, které jsou napsány na krabicích od hraček. No jsem zvědavá :D Zní to dost děsivě, ale snad to půjde, hlavně, že nemusím psát bakalářku německy :D

No jinak jsem si začala dělat autoškolu, abych ji stihla dodělat do konce roku, dokud ještě platí stará pravidla, pak to bude celé nějaké úplně na houby :D Takže v úterý jsem byla dvě a půl hodiny v autoškole, včera tři hodiny, v pondělí jdu zase. Už se mi to všechno motá v hlavě, tak si dneska asi prolistuju tu knížku :)

Jinak taky teďka doučuju angličtinu :)) A to jednoho desetiletého kluka dvakrát týdně, jednu jedenáctiletou holčinu a jednu starší paní. Takže mám alespoň nějakou brigádu a i praxi do budoucna :))

K tomu ještě tréninky, škola, je toho moc teďka.

S D. hledáme byt, abychom mohli bydlet spolu. D. má možnost mít služební byt za dobré peníze, ale ten, tkerý je teď volný je hned v přízemí a asi by tam byla dost zima. Je to na houby, protože je úplně obrovský a úplně si dokážu představit, jak tam bydlíme a máme tam malé štěně! :DNo uvidíme, snad něco vymyslíme :)

S jídlem to mám teď tak, že se snažím hlídat, ale přesto si občas dám pizzu nebo chipsy. Ale vesměs jím celkem zdravě. Máme váhu novou konečně, ale zatím jsem se nevážila. Každopádně vím, že jsem trošku zhodila od té doby, co jsem se vyžraná vrátila z Tuniska :D Ale je na čem makat ještě. Dneska si dám posilovačku na zadek :))

U nás je strašná zima, asi už začnu chodit v zimní bundě, je to fakt děs. Chci bydlet v Kalifornii!!

Jsem úplně vyšťavená, protože včera jsem měla fakt náročný den test, škola, konzultace bakalářky, doučování, autoškola, večer David a pak jsem jen spala a spala :D Dneska ještě odpočívám trochu a budu muset začít číst a tak, abych dala zkoušku z britské literatury, máme mít do konce roku načtených 25 knih, srandička :D Snad vás dneska oběhnu, ale nejsem si tím úplně jistá.
Doufám, že se máte fajn :))

V rychlosti.

5. října 2014 v 23:21 | Featherlet
Tak jen v rychlosti, protože opět nestíhám :D
Queens Style Zone byl úplně nadupaný, čučela jsem s otevřenou pusou :D
Workshopy taky super, mám teď úplně namožené svaly a sotva chodím, ale doufám, že to bdue brzo ok, mažu se furt koňskou mastí a těším se až budu moct normálně chodit zase :D
V pátek jsem byla doučovat malého Filípka angličtinu, bylo to v pohodě úplně a rychle to uteklo.

Teď jdu uklízet pokoj, nejsem moc unavená, protože jsem usla u Davida odpoledne. Zajtra se snad ozvu. :*

V rychlosti.

18. srpna 2014 v 22:17 | Featherlet
Čauteee :*
Zítra jedu do Tuniska. Šíleně se těším a taky se těším, až se vrátím a konečně zase budu mít na vás čas :*
Tak jen ať víte, že žiju :))
Love you! :*

Zítra Prahaaaaa.

6. srpna 2014 v 19:05 | Featherlet
Fuuuck. Nemám vůbec čas. :D Chybí mi to tu, ale pořád práce, David, zařizování a tak. Zítra jedu s kámošky do Prahy na ten dancehall a twerk s Anet Antošovou. Šíleně se těším. V neděli jdu se sestřenkou nejspíš na týden k babičce (jako když jsem byla dítě), není tam internet, takže budu zase mimo. Ale pořádně si odpočinu a budu se sestřenkou chodit běhat :) Ale pak se zase určitě ozvu. Užívejte krásného počasí.
Love you :-*

Busy.

23. července 2014 v 11:35 | Featherlet
Tak jsem tu zase s rychlým hlášením:D Dělám teď milion věcí a těžko se to dá stíhat :)
Včera jsem měla soustřeďko s holkama z béček z Amazons Crew - naše nová taneční skupina pro ty, co ještě neví :) Pořádně jsme si zatančily a daly si doděla, mám teď natažené trochu svaly na stehnech, ale žádná katastrofa :D Po tréninku jsem se stavila k babičce, dala si ledovou sprchu, protože teď u nás ve městě neteče teplá voda, stejně jako každý rok v létě zase něco opravujou a podobně...Od babičky jsem šla rovnou na schůzku s Amazonkama a řešily jsme všechny věcí, které ještě musíme udělat :) Zvládly jsme udělat nové logo, máme domluvenou fotografku, teď ještě potřebujeme sehnat někoho, kdo nám udělá za levno promo video. Domlouvám teď se známýma i web. Obstaráváme extérní lektory, budeme mít svá vlastní trička atd. atd. Je toho moc :D Hlavně jsem se včera konečně odhodlala a zavolala vedoucí, že končím. Jsem ráda, žře to mám konečně za sebou! A dopadlo to v pohodě. Dneska večer jedu s kámoškou do Ostravy na Open Class Housu jen za dvacku, tak se těším. Příští týden pojedem na Dancehall a pak konečně Praha. Je to fajn, konečně se to všechno nějak rýsuje :)
Tady naše nové logo! Nejsem sice fanoušek hadích vzorů, ale chtěly jsme ať trochu využijeme toho názvu a uděláme to logo takové fakt amazonské :D A výsledek se mi líbí :))
Tak teď si asi pustím jeden díl HIMYM, budu psát zase do školy. Sice jsem to nestihla věechno napsat jak jsem chtěla, ale jednu práci už mám odeslanou a druhou ještě dodělávám. Moc to teď nestíhám, když pořád něco organizuju, vymýšlím a podobně. S jídlem je to teď tak, že jím zdravě, ale občas ujedu, ale vůbec mi to nevadí, protože teď zase víc tančím a spálím to :) DOufám, že se vám daří skvěle a užíváte si léta :)

Sometimes it's harder than you think.

13. července 2014 v 21:25 | Featherlet
Já vím, furt tu nejsem a je to pěkně na houby. Musím tady zase psát každý den. Za A mi to chybí a za B pak jím jako prasátko, když tady nepíšu. Dneska jsem měla chipsy a palačinky. Poslední tři, čtyři dny jím fakt ne moc pěkně. Třeba včera, sice jsem nejedla nic nezdravého, ale jedla jsem strašně moc. Musím si zase zvyknout jíst pětkrát denně a zdravě! :) Ale na co jsem pyšná je to, že jsem tento týden byla třikrát běhat. Yess. Naposledy dneska. Pokaždé tři a půl kilometru :) Sice samozřejmě chvilkama i jdu, ale je to boží. A baví mě to a nejvíc asi, když jdu běhat sama jen se psem:) Fajně mě teď bolí nohy :) A říkám si, radši budu jíst zdravě a víc a pořádně si zaběhám, než se trápit hlady a sedět na zadku:D Prostě až moc miluju jídlo. A běh teď už taky. Tak moc jsem nesnášela běhání, ale je to super, když nemusíte běhat jako na čas ve škole. Vždycky si běžím svým tempem, když nemůžu, tak se projdu a vydýchám to a ke konci si dám vždycky sprinta do kopce, abych se pořádně vybila, je to super :) Těším se na to, až to svoje 3,5 kilometrové kolečko jednou uběhnu bez zastavení! Bude to nejbožejší a budu se sebou parádně spokojená :)
Dělám zase něco do školy. Víte, co je na houby? Když máte prázdniny, ale musíte ještě něco dělat do školy, pořád to odkládáte a myslíte na to, že to musíte udělat a tak si ty prázdniny ani pořádně neužijete, protože víte, že něco musíte udělat. Teď jsem dospěla ale už do fáze, kdy to už dál nemůžu odkládat. Takže mé předsevzetí je, že obsahy knížek odešlu do 15. - tj. úterý a opravu té pitomé eseje do 17.-čtvrtek. Tak a pak konečně budu mít volníčko. Ty jo, 17. mám vlastně svátek. Ani mi to nějak nedošlo :D A za necelé dva měsíce i narozky. Jsem stará. Bože, chci mít zase šestnáct.

Tak já jdu zase psát. Pár z vás jsem oběhla, pár vás oběhnu ještě večer a pár až zítra :*
Love you, girls :*

Jinak jsem si založila ask.fm, protože máte často milion otázek a mě se stává, že si to přečtu, chci odpovědět později, ale pak na to zapomenu, tka pokud nějaké otázky máte, tak se můžete ptát tam :) Ať se to už týká jídla, sportu, nebo osobních věcí :) ask.fm/Featherlet

Tady jedna běžecká z úterý :)
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10422378_10202500078649967_7243427175398779434_n.jpg

10.7.2014

10. července 2014 v 23:38 | Featherlet
Ahoj krásky :*
Znovu se omlouvám za svou neaktivitu. Moc nestíhám a dny ubíhají jako šílené. Tak dneska dopoledne jsem toho moc nestihla, protože o půl jedenácté už jsem šla na autobus, stavila jsem se do Tety, utratila tři stovky za makeup, Color tatto a řasenku od Meybelline. To přece nejde nevyužít tu slevu 50% :D Včra jsem utratila přes dvě stovky v Rossmannu za bázi pod oční stíny, pudr, BB krém od Catrice a tvářenku od Meybelline a nesmím zapomenout na tekutou stévii :D Už bych se měla klidnit a šetřit! :D Po vykoupení drogerky jsem šla hned do práce. Dneska den blbec. V kase mi chybělo 50 korun, takže jsem prakticky hodinu dělala zadara, paráda :D Pak mi v ruce praskl mop. Ujel mi před nosem autobus, ale naštěstí za chvíli jel další. Nechtěně jsem se připojila na mobilu na internet, takže dalších 24,- v háji zbytečně. Mamka mě zdupala, že mi pod sedačku spadl lak na nehty, já si toho nevšimla a ona dneska vysávala a seklo se jí to ve vysavači. Už jsem čekala, co se ještě posere:D Byla jsem domluvená se setřenkou, že půjdeme běhat, tak ta se na mě vyprdla, ale co šla jsem sama. Ona je totiž teďka u babičky na relax :) A babička bydlí kousek od lesa, což je parádní místo na běhání. Byly jsme spolu běhat už v úterý. Daly jsme si kolečko 3,5km, sestřenka se úplně plazila :D Já jsem teda sice běžec začátečník a běhám jako hlemýžď, ale ona, to byl extrém opravdu :D Sotva jsme se rozběhly, tak ona už za chvíli zastavovala, že nemůže :D Ale i tak to bylo fajn :) Vzaly jsme i Bennyho (babiččin, skoro můj pes :D) a užily jsme si to :) Dneska jsem teda vzala Bennyho sama a dala jsem si to samé kolečko. Běželo se celkem fajn. A řeknu vám, že ten běh je vážně parádní! Miluju to! Běhání ve městě je na houby, ale takhle v lese je to vážně skvělé! Budu takhle k babi chodit běhat častěji :)

Dnešní jídelníček žádná sláva. Jako byl dobrý, ale odpoledne jsem dostala šílené chutě, řekla jsem si, že se nebudu přemáhat. Stejně vždycky, když mám takové chutě a nedopřeju si, tak je to ještě horší, tak jsem snědla 4 linecké tyčinky :D a taky jsem měla druhou večeři po běhání. Ale nic nějak nezdravého, byla dneska zeleninka i ovoce, tak to nebylo zas tak hrozné, i když za ty tyčinky se fakt stydím, jsem žrout :D

Zítra mám volno a jedu do Ostravy na kosmetiku. V životě jsem na kosmetice nebyla, tak se těším :) Pokud pak nebudu vypadat jako Zombie, tak se stavím i po obchodech, ale uvidíme, no :D
V Tescu jsem si včera nakoupila devatero kalhotek. Udělala jsem čistku a povyhazovala ty, co už jsou obnošené, malé apod. a konečně mám zásobu pěkných kalhotek:D Určitě vás to hrozně zajímá :D Taky jsem si koupila krásné květinkované kalhoty na spaní. Nejspíš je budu mít od D. k svátku. Je to s náma pořád nějaké složité, ale snažíme se oba dva, snad to bude ok.

No tak já ještě oběhnu aspoň některé z vás, které jsem neoběhla včera a půjdu rychle spát, ať jsem vyspaná pořádně na tu kosmetiku. Vuhůůů :) Těším se moc moc moc :)

Jo a kdo máte androida, tak si stáhnete aplikaci Endomondo, skvělá věc na běhání, ale i jiné sporty. Sice můj půjčený telefon to moc nezvládá a dneska se mi v půlce běhání ta aplikace vypla. Ale počítá vám to, kolik jste uběhli za jaký čas, ukáže vám to mapku přesně kudyma jste běželi, můžete si tam přidat i své přátele a táák. Parádička. Stáhla jsem to teprve včera, ale už to miluju :D A vás taky :*

Jsem na tu kosmetiku fakt úchylná, já vím :D A to je asi měsíc stará fotka, teď je toho zase víc:D Děs se mnou:D Ale zas až takový maniak ve srovnání s ostatníma nejsem :)

Tady jsou ty plavky, co jsem nedávno koupila. Chtěla jsem sice jiné, ale nic mi nesedí, takže jsem ráda i za tyhle :) Hlavně, že nemám zase černé :) A nesmějte se mi, že mám vršek 44 a kalhotky 36 :D

Sice nejsem moc na leopardí vzor, ale do těchhle plavek mě ukecal D. Byl k nim sice i leopardí spodek, ale to už se mi zdálo trochu moc a navíc byl dost vykrojený a já opravdu nepotřebuju ukazovat všechno, a tak jsem si koupila obyčejný černý plavkový spodek v Sinsay za pár korun :)

Beats for Love.

6. července 2014 v 19:23 | Featherlet
Tak se konečně zase hlásím!
Pátek - práce, pak lymfodrenáž v Ově, Beats for Love battly a pak domů.
Sobota - dopoledne jsme měli mít trénink kvůli tomu vystoupení na B4L, ale Frki samozřejmě nepřišel, tak jsme to vystoupení zrušili. Odpoledne jsem jela zase na Beats for Love s N., samozřejmě jsme potkaly Frkiho, který se k tomu, že nepřišel ani moc nevyjádřil. Prostě se vzbudil až v jednu a zbytek ho nezajímalo :D smůlečka :D Tam jsme dostaly od Kuby každá dvě piva, protože ho měl zadara, jelikož porotcoval v battlech. S Nikčou jsme pak šly na Dancehall workshop a pak čučely na battly a obdivovaly! Bylo to husté jak něco, nechápala jsem.
Večer jsme zašly na véču a tak do Karoliny a pak zpátky a trsaly jsme a trsaly až do rána. Kolem tří jsme šly na vlak, který ale jel až v 5, jelikož Nikolinka se asi špatně podívala nebo co:D Vlak byl totálně nacpaný, takže jsme celou cestu z Ovy musely stát. Usínala jsem ve stoje :D V 6 jsem zalehla a spala jsem do dvanácti. Každopádně moc moc moc užitý den a noc :)
Dneska jenom flákáničko a dohadování s Davidem. Zase mu přeskočilo...nevím, jestli to má cenu ještě. Auagrh. Složité.
Zítra jedu zase na lymfodrenáž a pak mám odpolední.

Večer vás snad oběhnu, love you :*

Eat fresh.

2. července 2014 v 20:41 | Featherlet
Tak dnes opět vstávačka v pět. Zabíjí mě to :D Pak sprcha, rychle se nachystat do práce a fičet na bus. V práci byl dneska klid, protože skoro celé dopoledne pršelo, takže nechodilo moc lidí. Po práci jsem jela domů, uvařila si k obědu rýži, sojové maso a orestovanou zeleninu. Dnešní dopoledne bylo zdravé, ale odpoledne bylo tak trochu "cheat afternoon" :D Během první půlky dne jsem snědla jogurt a dva polystyreny v jogurtu, meloun, žitný chleba s vajíčkem a cherry rajčátka, pak tu čínu, odpoledne pak čokoládka, arašídy v jogurtu a mrkvánky :D a na večeři žitný chůeba s cizrnovou pomazánkou. Ani nemám dneska moc výčitky, mám své dny a to mám vždycky hrozné chutě a třetí den je krizovka největší :D jsem si jistá, že zítra to bude lepší :) Tu cizrnovou pomazánku jsem koupila dneska ve zdravé výživě, stála asi 10,- za 10 dkg a je dost dobrá, tak na ni budu chodit častěji :)
Po obědě jsem si dala necelou hoďku šlofíka a pak jsem jela za holkama do města. Řešily jsme věci ohledně té naší nové skupiny, logo, promo video, fotky, jednotlivé složky apod. Pohodička, pak jsem s Nikčou skočila k řezníkovi na šunku a na poštu, stavila jsem se do zdravé výživy a nakoupila si ovoce v Albertu a pak fičela domů. Tam už na mě čekal D., chvíli jsme byli spolu a teď mám v plánu si odpočinout, oběhnout vás a pouklízet trošku v pokoji. Taky mám rozvyplňovanou Liebster Award už od včera, ale nechce se mi to dopisovat, některé otázky mi dávají celkem zabrat :D
A musím jít brzo spát, protože ještě pořád se necítím moc dobře a zítra zase vstávačka v pět.

Nevím proč, ale už pro mě tak nějak není prioritou zhubnout, ale spíše nejíst jako žumpa tak jako jsem jedla kdysi. Jsem teď spokojená s tím, že jím lépe i když občas opravdu ujedu, jako třeba dneska, ale už prostě necítím takovou šílenou potřebu zhubnout. Jo, pořád chci zhubnout, ale už tím nejsem posedlá, ale hlavně chci jíst lépe a věřím, že ta váha časem půjde dolů. I když si dám občas čokoládku a podobně :)

Včera jsem konečně dodělala tu esej a teď akorát čekám, jestli mi to vyučující uzná nebo mi napíše, že jsem jí to poslala moc pozdě a že ten předmět opakuju :D Uvidíme :)

Love you :*

✸Never give up✸ | via Tumblr
 
 

Reklama